Karabük Haber Gazetesi

KARABÜK ZİRAAT ODASINDA PARA KRİZİ…

Son günlerin gündemi giren Karabük Ziraat Odasındaki açık para krizi başkan Hasan Benlioğlu’nun parayı iade etmesiyle çözüldüğü iddia ediliyor. Karabük Ziraat Odası Başkanlığını yapan Hasan Benlioğlu’nu Odanın banka hesaplarında 15-20 Bin TL açık verdiği ve bu paranın diğer yönetim kurulu üyeleri tarafından sorgulanması sonucunda, açık olan paranın hesaplara yatırıldığı iddia ediliyor. Karabük Ziraat Odasının banka […]

KARABÜK ZİRAAT ODASINDA PARA KRİZİ…
11 Temmuz 2019 - 9:09 'de eklendi.

Son günlerin gündemi giren Karabük Ziraat Odasındaki açık para krizi başkan Hasan Benlioğlu’nun parayı iade etmesiyle çözüldüğü iddia ediliyor.

Karabük Ziraat Odası Başkanlığını yapan Hasan Benlioğlu’nu Odanın banka hesaplarında 15-20 Bin TL açık verdiği ve bu paranın diğer yönetim kurulu üyeleri tarafından sorgulanması sonucunda, açık olan paranın hesaplara yatırıldığı iddia ediliyor.

Karabük Ziraat Odasının banka hesaplarında yaklaşık 15-20 Bin TL açık olduğu ve yönetim kurulu üyelerinin bu parayı sorgulamaları sonucunda oda başkanı Hasan Benlioğlu’nun istifasına kadar gidildiği ve eksik olan paranın banka hesabına yatırıldığı iddia ediliyor.

Paranın oda hesabına yatırılmasının ardından yönetim içindeki krizin çözüldüğü ve diğer yönetim kurulu üyelerinin geçmiş dönem hesaplarının da incelenmesi istendiği edinilen bilgiler arasında…

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber