Karabük Haber Gazetesi

KARABÜKSPOR’DA SELEZNYOV BİLMECESİ…

Kardemir Karabükspor’da Erkan Sözeri döneminin kapanmasının ardından başkan H.Ferudun Tankut teknik direktör arayışlarına girmiş ve Avustralyalı teknik adam Popovic ile anlaşma yapılacak haberi kamuoyu ile paylaşılmıştı. Kırmızı Mavili ekip sahasında oynadığı son karşılaşma olan Yeni Malatyaspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Erkan Sözeri takıma daha fazla zarar vermek istemiyorum diyerek başkan H.Ferudun Tankut’a istifasını sunmuştu. Basın […]

KARABÜKSPOR’DA SELEZNYOV BİLMECESİ…
30 Eylül 2017 - 13:28 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor’da Erkan Sözeri döneminin kapanmasının ardından başkan H.Ferudun Tankut teknik direktör arayışlarına girmiş ve Avustralyalı teknik adam Popovic ile anlaşma yapılacak haberi kamuoyu ile paylaşılmıştı.

Kırmızı Mavili ekip sahasında oynadığı son karşılaşma olan Yeni Malatyaspor mağlubiyetinin ardından teknik direktör Erkan Sözeri takıma daha fazla zarar vermek istemiyorum diyerek başkan H.Ferudun Tankut’a istifasını sunmuştu.

Basın toplantısında istifa haberinin gölgesinde kalan önemli bir konusu ise Aralık 2016 yılında Shakhtar Donetsk’ten alınan Ukraynalı santrafor Yevhen Seleznyov’un takım içindeki disiplinsiz hareketleri.

Ukraynalı santrafor Seleznyov için “Takımla beraber antrenmana çıkmıyor, uyanamadığını söylüyor ve sürekli bahaneler üretiyor. Hiçbir sıkıntısı yokken maç sabahı gelip bel ağrısı olduğunu söyleyip kamptan ayrılıyor” ifadelerini kullanmıştı.

Diğer taraftan Yeni Malatyaspor maçı öncesinde ortaya çok ciddi bir iddia atıldı ve Ukraynalı Santrafor Seleznyov’un maçtan bir gün önce lüks bir otelde sabahın erken saatlerine alkol aldığı ve maç günü sakatım diyerek isminin kadrodan çıkarttırdığı iddia ediliyor.

Diğer taraftan dün Galatasaray maçı için İstanbul’a hareket eden Karabükspor maç kafilesinde Sleznyov da yer alırken Ukraynalı forvetin “Maç seçerek vitrine mi oynuyor?” düşüncesi akıllarda soru işareti bırakıyor

Ukraynalı santrafor Seleznyov’un bu disiplinsiz hareketlerinden ötürü Kardemir Karabükspor yönetiminden futbolcu hakkında herhangi bir cezai müeyyide yapılıp yapılmadığı ile ilgili bir açıklama yapılmaması da ayrıca merak konusu.

Konu ile ilgili Kardemir Karabükspor yönetiminin bir açıklama yapması bekleniyor.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber