Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI KAMİL GÜLEÇ’TEN AÇIKLAMA

KARDEMİR A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömer Faruk Öz, Bülent Gedikli, Mehmet Erdoğan ve Osman Kahveci’nin imzasıyla, geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlere ilişkin yazılı olarak yapmış oldukları basın açıklamasının ardından bugün KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç de bir basın açıklaması yayınladı. Yönetim Kurulu Başkanı Güleç’in yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında; “On günü […]

KARDEMİR YÖNETİM KURULU BAŞKANI KAMİL GÜLEÇ’TEN AÇIKLAMA
31 Temmuz 2019 - 17:22 'de eklendi.

KARDEMİR A.Ş. Bağımsız Yönetim Kurulu Üyeleri, Ömer Faruk Öz, Bülent Gedikli, Mehmet Erdoğan ve Osman Kahveci’nin imzasıyla, geçtiğimiz günlerde basında yer alan haberlere ilişkin yazılı olarak yapmış oldukları basın açıklamasının ardından bugün KARDEMİR A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Kamil Güleç de bir basın açıklaması yayınladı.

Yönetim Kurulu Başkanı Güleç’in yazılı olarak yaptığı basın açıklamasında; “On günü aşkın süredir ani gelişen sağlık problemim sebebi ile Karabük dışında bulunmaktaydım. Tedavimin başarı ile tamamlanması neticesinde çok şükür sağlığıma kavuştum. Bu süreçte basında çıkan bazı haberler ve dün 4 Bağımsız Yönetim Kurulu Üyemiz tarafından yapılan açıklama ile ilgili 01.08.2019 tarihinde Başkanlığımda toplanacak Yönetim Kurulumuzda gerekli değerlendirmelerin yapılacağını kamuoyuna açıklamak isterim.

25 yıllık Kardemir mücadelesinin neferi ve Kardemir A.Ş.’nin kurucusu olarak şahsımın ve Güleç ailesinin kırmızı çizgisinin her zaman Ülkemiz, Devletimiz, Karabük yöresi ve Kardemir A.Ş.’nin menfaatleri olduğunu hatırlatmak isterim.” ifadelerine yer verdi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber