Karabük Haber Gazetesi

KARDEMİR’DEN İKİ AYRI AÇIKLAMA…

Son günlerde Karabük kamuoyunda KARDEMİR’e işçi alımları konusunda yapılan haberlere dün toplanan KARDEMİR Yönetim Kurulu yazılı olarak iki açıklama yaptı. Yapılan yazılı açıklamada; “Son günlerde bazı yerel internet sitelerinde yer alan, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kamil Güleç, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sayın Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Osman Kahveci ve Yönetim Kurulu Üyemiz […]

KARDEMİR’DEN İKİ AYRI AÇIKLAMA…
11 Temmuz 2019 - 9:05 'de eklendi.

Son günlerde Karabük kamuoyunda KARDEMİR’e işçi alımları konusunda yapılan haberlere dün toplanan KARDEMİR Yönetim Kurulu yazılı olarak iki açıklama yaptı.
Yapılan yazılı açıklamada;
“Son günlerde bazı yerel internet sitelerinde yer alan, Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Kamil Güleç, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Sayın Ömer Faruk Öz, Yönetim Kurulu Üyemiz Sayın Osman Kahveci ve Yönetim Kurulu Üyemiz H.Çağrı Güleç’i resimleri ile isimleri ile hedef alan ve diğer Yönetim Kurulu Üyelerinden de bahseden ve hedef alan asılsız ve mesnetsiz iddiaları reddediyor ve kınıyoruz.
Yaptırılan bu haber ve yorumlar, Kardemir’de istediklerini yaptıramayan Kardemir’i kişisel çıkarları doğrultusunda yönetmek ve yönlendirmek isteyenler tarafından maksatlı olarak çıkartılmaktadır. Kısa ve orta vadede şirketimizin yönetimiyle ilgili farklı beklenti ve gizli gündemi onların bu haber ve yorumların kaynağı olduğu aşikardır.
Kardemir tüm itham ve iftiralara rağmen büyümeye Karabük ve Türkiye için üretmeye devam edecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri yer alırken,
Yapılan ikinci açıklamada da;
“Son günlerde bazı yerel internet sitelerinde yer alan Yönetim Kurulu Üyemiz Ömer Faruk Öz’ü hedef alan asılsız ve mesnetsiz iddiaları şiddetle reddediyoruz.
Ömer Faruk Öz’’ün Kardemir yönetiminde, diğer yönetim kurulu üyelerinden farklı bir yetkisi ve ayrıcalığı olmadığı gibi, görev aldığı ilk günden bu yana Kardemir’i Tükiye’nün en itibarlı şirketlerinden biri yapma hedefinde elinden gelen tüm çabayı göstermektedir.
Yaptırılan bu haberler ve yorumlar, Kardemir’de istediklerini yaptıramayan, Kardemir’i kişisel çıkarları doğrultusunda yönetmek ve yönlendirmek isteyenler tarafından maksatlı olarak çıkarılmaktadır. Kısa ve orta vadede şirketimizin yönetimiyle ilgili farklı beklenti ve gizli gündemi olanların bu haber ve yorumların kaynağı olduğu aşikardır.
Kardemir tüm bu itham ve iftiralara rağmen büyümeye Karabük ve Türkiye için üretmeye devam edecektir.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.” İfadelerine yer verildi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber