KOLTUK UĞRUNA CANLAR YAKAN GAFİLLER..! « Karabük Haber Gazetesi

SON DAKİKA

KOLTUK UĞRUNA CANLAR YAKAN GAFİLLER..!

Bu haber 07 Mayıs 2020 - 2:46 'de eklendi ve kez görüntülendi.

Kendilerinden olmayan, kendileri gibi düşünmeyen, kendi sendikaları, kendi cemaatleri dışındaki herkesi potansiyel rakip hatta bazen düşman gibi gören, operasyon meraklısı malum çevre “kişi kendinden bilir işi” atasözünün vücud bulmuş hali gibi bizim yazdığım yazıları birilerine operasyon çekme, birilerinin önünü kapatma falan gibi algılayıp sosyal medyada cengaverlik yapmaya başladılar.

Neymiş efendim adamlarını yedirmeyecekler miş, bu işin peşini bırakmayacaklarmış,

Ha birde bu işin öbür tarafı var,

Hakkın huzurunda hesap vereceksiniz falan demeleri yok mu?

El İnsaf, El Vicdan..!!!

Güler misin ağlar mısın?

Yahu Allah aşkına marabalarınızı yer YURT kazandırmaya kalkarken yediğiniz ADAM’ların vebali siz nasıl ödeyeceksiniz,

Siz bu vebali ödeyemeyeceksiniz…

Bu işin öbür tarafından sizi kılıç kalkan ekibiyle bekleyen çok ADAM’lar olacak…

Yahu siz öbür tarafı madem biliyordunuz, madem düşünüyordunuz, bu zamana kadar arkasından iş çevirip türlü türlü fırıldakla hakkını hukukunu yediğiniz insanlarla uğraşırken neden aklınıza gelmiyordu öbür taraf???

Lahanayı yerken kırt kırt, sapına gelince meee öyle mi? 

Biz kamu adına habercilik yapıyoruz beyler, biz devlet memuru falan değiliz, sizin uğruna her türlü fırıldaklık yaptığınız koltuklarda falan gözümüz yok ama yaptığınız bu işler yaşadığımız kente, okullarımıza, çocuklarımızın geleceğine dokunduğu zaman kimse kusura bakmasın yazarız, en üst perdeden yazarız, en ağırından yazarız.

Yaptığınız işlerin bilinmediğini mi sanıyorsunuz, ne zaman bir yere kamu yöneticisi atanacak olsa elinizde dosyalar, sosyal medya çıktıları ile sizin mahalleden olmayanları ötekileştirme çabasıyla siyasi iradeye, il yönetimlerine baskı yaptığınızı bilmediğimizi mi sanıyorsunuz?

Çalıştığı kurumlara yıllarını vermiş, birçok başarılara imza atmış memurların sırf sizin cemaatten, sizin sendikadan değil diye hunharca kötülenip önünün kesildiğini bilmediğimizi mi sanıyorsunuz?

Bunları yaparken kendinizi iyi bir iş yaptığınıza öyle bir inandırmışsınız ki birileri size karşı çıktığında, yaptığınız yanlışları yüzünüze söylediğinde onu bile düşman ilan edip soluğu Ankara’da alıyorsunuz.

Sendikanın, cemaatin gücünü almışsınız arkanıza sizden gayrısına etmediğiniz eziyet kalmıyor.

Dirisine hasta hasta sürgünler yaşatıp sonrada dalga geçer gibi ölüsüne yüz puanlar verdiğiniz öğretmenleri, yöneticileri unutmadı bu millet!

Tabi siz de bir yerde haklısınız, bugüne kadar size haddinizi bildirecek bir okkalı siyasi il yönetimi de gelmedi şu memlekete, herkes derdini anlattı onlara ama her fırsatta sözde millete hizmet için o makamlara geldiğini iddia eden il yöneticileri bir sendika başkanına karşı duramadı, bırak başkanı kamuda görevli bir sendikacıya bile karşı duramadı.

Hal böyle olunca köpeksiz köyde değneksiz dolaşır oldunuz tabi…

Biz ömrü hayatımızda çok siyasiler gördük, çok il başkanları gördük, çok vekiller gördük, çok sendikacılar gördük hele hele devrinin padişahı gibi asıp kesen çok ehli cemaat gördük, şimdi nerede olduklarını siz bizden iyi bilirsiniz.

Hepsi geldi geçti, şimdi birçoğunun adı bile anılmıyor, memlekette bir bayram, tören oluyor da ayakta kalanlara gel şuraya otur diyen çıkmıyor, Allah ömür verirse sizleri de göreceğiz, ne o makamlar ne bu dünya size bâkî kalmayacak.

Ey koltuk uğruna canlar yakıp hakkı hukuku ayaklar altına siz gafiller!

Ne siz bâkî ne biz bâkî…

 

Kalın sağlıcakla…

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
Gürsel Yılmaz7 Mayıs 2020 / 03:35Cevapla

İsmail Bey desenize bu paraleller her dönemde var oluyorlar.Sadece STK isimleri ve simalar değişiyor, yazınızdan anladığım kadarıyla bunlar sadece bürokrasiyi değil siyaseti de yönetiyorlar,yazık oluyor benim memleketime.