Karabük Haber Gazetesi

MUSTAFA ÖZATA ADAYLIĞINI AÇIKLADI

31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde  İYİ Parti’den Safranbolu Belediye Başkan Adaylığı kesin olarak açıklayan Mustafa Özata, sosyal paylaşım sitesinden resmi olarak adaylığını açıkladı. Özata yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Sevgili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Safranbolu’lu Hemşehrilerim. 30 Mart 2014 seçimlerinde gösterdiğiniz destek ve teveccühle çok başarılı bir sonuç elde etmiş ancak seçimi alamamıştık. […]

MUSTAFA ÖZATA ADAYLIĞINI AÇIKLADI
31 Ocak 2019 - 10:39 'de eklendi.

31 Mart 2019’da yapılacak olan mahalli idareler seçimlerinde  İYİ Parti’den Safranbolu Belediye Başkan Adaylığı kesin olarak açıklayan Mustafa Özata, sosyal paylaşım sitesinden resmi olarak adaylığını açıkladı.
Özata yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Sevgili Arkadaşlarım, Saygıdeğer Safranbolu’lu Hemşehrilerim.

30 Mart 2014 seçimlerinde gösterdiğiniz destek ve teveccühle çok başarılı bir sonuç elde etmiş ancak seçimi alamamıştık.

Geçen süreç ‘Sevdamız Safranbolu’ ile ilgili ne kadar doğru görüş ve fikirlere sahip olduğumuzu, öngörülerimizin ne kadar isabetli olduğunu hepimize gösterdi.

Maalesef güzide şehrimiz Safranbolu’muz 1,5 yıldır kayyumla yönetilmektedir. Bu durumun sorumlusu öncelikle iktidar partisi olmakla birlikte Safranbolu’lular olarak hepimiziz.

Bizler,
Partizanlık uğruna ; mezarlarımızın
tüm anılarımızın olduğu, torunlarımızı yetiştireceğimiz ve nihayet mezarımızın olacağı şehrimize sahip çıkmazsak her türlü olumsuzluğu kabullenmiş oluruz.

Şikayet edeceğimize, bu durumu değiştirmeye çalışmalı, Safranbolu’yu en iyi yönetecek adayı seçerek işbaşına getirmeliyiz.

Safranbolu halkının öngörü ve ferasetine güvenerek Safranbolu Belediye Başkanlığına İyi Parti’den aday oldum.

Her görüşten hemşehrilerimin, parti ayrımı gözetmeksizin ortak akıl ve sağduyuda birleşerek sevdamız Safranbolu’nun selameti için desteğini esirgemeyeceğine olan inancımla,
Adaylığımın,
şahsım, ailem, hemşehrilerim ve ülkem için hayırlara vesile olmasını dilerim.

İçten sevgi ve saygılarımla..

“Başka Safranbolu Yok”

 

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber