Karabük Haber Gazetesi

SAFRANBOLU BELEDİYESİNDE 6 PERSONEL AÇIĞA ALINDI

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, dün yaptığı basın açıklamasında Safranbolu belediyesinde 6 kişinin göz altına alındığını söyledi. Aksoy açıklamasında şunları söyledi: “15 Temmuz 2016 tarihinde demokrasimize halkımıza ve devletimizin birliğine karşı düzenlenen, FETÖ’cü hainler tarafından düzenlenen bir kısım kalkışma hareketine Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile halkımız basınımız devletimiz ve devletimizin organlarınca karşı çıkılmış ve bu kalkışma engellenmiştir. […]

SAFRANBOLU BELEDİYESİNDE 6 PERSONEL AÇIĞA ALINDI
21 Temmuz 2016 - 13:17 'de eklendi.

Safranbolu Belediye Başkanı Necdet Aksoy, dün yaptığı basın açıklamasında Safranbolu belediyesinde 6 kişinin göz altına alındığını söyledi.

Aksoy açıklamasında şunları söyledi: “15 Temmuz 2016 tarihinde demokrasimize halkımıza ve devletimizin birliğine karşı düzenlenen, FETÖ’cü hainler tarafından düzenlenen bir kısım kalkışma hareketine Cumhurbaşkanımızın çağrısı ile halkımız basınımız devletimiz ve devletimizin organlarınca karşı çıkılmış ve bu kalkışma engellenmiştir.

Belediyemiz bünyesinde de darbe girişiminde bulunmak üzere FETÖ/PDY örgütü ile ilişkisi olan olduğu yönünde bilgiler bulunan 6 personel 657 sayılı devlet kanunun belediyemizce ilişkileri kesilmiş olup, bu tür yapılanmalara belediyemiz içinde bundan sonra da asla müsaade etmeyeceğimizi kamuoyuna sunarım.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber