Karabük Haber Gazetesi

ŞAHİN’DEN HDP’YE SERT YANIT…

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın proje tanıtım toplantısına katılan 23.Dönem TBMM Başkanı ve 26.Dönem Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin “Bu seçim aynı zamanda biz Türkiye’nin haklı davalarını, bölünmez bütünlüğünü ve bağımsızlığını sonuna kadar savunacağımız devletimizi ve devlet erkini kullanan Cumhurbaşkanımız ve hükumetimizin arkasında durduğumuzu 31 Mart’ta milletçe ortaya koymalıyız.” dedi. […]

ŞAHİN’DEN HDP’YE SERT YANIT…
28 Şubat 2019 - 1:21 'de eklendi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Prof. Dr. Burhanettin Uysal’ın proje tanıtım toplantısına katılan 23.Dönem TBMM Başkanı ve 26.Dönem Karabük Milletvekili Mehmet Ali Şahin “Bu seçim aynı zamanda biz Türkiye’nin haklı davalarını, bölünmez bütünlüğünü ve bağımsızlığını sonuna kadar savunacağımız devletimizi ve devlet erkini kullanan Cumhurbaşkanımız ve hükumetimizin arkasında durduğumuzu 31 Mart’ta milletçe ortaya koymalıyız.” dedi.

“O sözü Kandil’deki elebaşların boğazına tıkmalıyız” 
HDP Eş Genel Başkanı’nın sözlerine sert tepki gösteren eski TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin ise, “Şimdi birisi diyor ki Kürdistan’da biz çalışacağız. Batı’da AK Parti ve MHP’ye kaybettireceğiz. Bunu HDP eş genel başkanı söylüyor. Bunu Kandil’deki ele başları söylettiriyor. Dolayısıyla bu seçimlerde ortaya çıkacak olan tablo ve sonuç bu terör örgütlerini sevindirmeli mi onların ağzından çıkan sözü onların boğazına tıkmalı mıyız? İşte bunun kararını vereceğiz. Bölgemizin haritasını yeniden çizmek için kolları sıvamış birtakım uluslararası güçler de bu seçim sonuçlarına adeta kilitlendi. Acaba Tayyip Erdoğan halk desteğini kaybedecek mi, etmeyecek mi? Kaybederse projelerimizi nasıl uygularız Türkiye masada gücünü ne ölçüde kaybedecek. Bu seçim aynı zamanda biz Türkiye’nin haklı davalarını, bölünmez bütünlüğünü ve bağımsızlığını sonuna kadar savunacağımız devletimizi ve devlet erkini kullanan Cumhurbaşkanımız ve hükumetimizin arkasında durduğumuzu 31 Mart’ta milletçe ortaya koymalıyız. İşte böylesine milletçe bir seçime gidiyoruz” diye konuştu.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber