Karabük Haber Gazetesi

TEMLİK!

Karabükspor’da devrim üstüne devrim yaşanıyor. Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin organizasyonu ile başlatılan “EŞRAF” birleşmesinden çıkan karar uyarınca siyaset ve iş dünyasının sivri dilli ismi Sedat Namal Karabükspor’a başkan olmuştu. Ta ki KARDEMİR’den talep edilen paranın gelmeyeceği kesinleşinceye kadar. Bu süreç zarfında hem Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin soysal medya’dan paylaşmış olduğu ağır sözler hem de […]

TEMLİK!
13 Ekim 2018 - 16:36 'de eklendi.

Karabükspor’da devrim üstüne devrim yaşanıyor.

Karabük Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin organizasyonu ile başlatılan “EŞRAF” birleşmesinden çıkan karar uyarınca siyaset ve iş dünyasının sivri dilli ismi Sedat Namal Karabükspor’a başkan olmuştu. Ta ki KARDEMİR’den talep edilen paranın gelmeyeceği kesinleşinceye kadar.

Bu süreç zarfında hem Belediye Başkanı Rafet Vergili’nin soysal medya’dan paylaşmış olduğu ağır sözler hem de Genel Kurul’da başkan Sedat Namal’ın yine Kardemir ve hissedar aileleri hakkında söylemiş olduğu sert ifadeler şehri adeta tef gibi germişti.

Bu sözlerin muhatabı durumundaki isim elbette kulüpte iki dönem başkanlık yapan ve kulübün borcunun belki de tamamına yakını onun zamanda ve bilgisi doğrultusunda olduğuna emin olduğum Mustafa Yolbulan’dır.

Sedat Namal başkanlığındaki Karabükspor’un olağanüstü genel kurul kararının iptalinin ardından yapılan açıklamalarda, başkan Namal; genel kuruldaki konuşmalarının yargıya intikal etmesinin ardından kulübe zarar vermeme adına başkanlıktan istifa edeceğini, as başkanlardan birinin başkanlığında yönetimin devam edeceğini söylemişti.

Ve Karabükspor’da Mehmet Yüksel dönemi başlamış oldu.

Mehmet Yüksel’in Karabükspor’da başkanlık dönemi yerel basından birileri tarafından pek hoş karşılanmasa da saçma sapan Mehmet Aytekin döneminden daha iyi olacağı görünüyor.

Hiç olmazsa biraz ciddiyet var…

Hiç olmazsa dürüm yiyerek poz veren başkan pozisyonunda değil…

Hiç olmazsa bir işadamı görüntüsü var, paçoz değil…

TEMLİK SÜRESİ SONA ERDİ…

Diğer taraftan Sedat Namal dönemine kadar bütün yöneticilerden, “inanmadığım” alacağına karşılık temlik için gerekli imzaları bulan Mustafa Yolbulan şimdi ne yapacak.

“İnanmadığım” kulüpten alacağına karşılık yaklaşık 30 milyon tutarındaki temlik için yeni yönetime baskı yaptığı iddia edilen Mustafa Yolbulan süresi dolan belgeler için gerekli imzaları bulabilecek mi?

Mustafa Yolbulan daha önceki yönetimlerden sessiz sedasız almış olduğu imzaları Mehmet Yüksel yönetiminden alabilecek mi?

Karabükspor’un bütün yönetimlerine isim veren ve istediği baskıyı kurabilen Mustafa Yolbulan, Mehmet Yüksel başkanlığındaki yönetimden icazet alabilecek mi?

Şayet temlik için bu imzalar verilmez se ki, inşallah verilmez; Mustafa Yolbulan’ın başvuracağı tek çare yönetimi olağanüstü genel kurula getirerek istediği yönetimi kurabilmek olacaktır.

Özellikle son bir aydır duayen ağabeymiz tarafından yıkaya yıkaya, aklayıp paklamaya çalışılan Mustafa Yolbulan bakalım nasıl bir yol izleyecek.

AMAN DİKKAT!

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

 BU HABER HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

( 1 Yorum )

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber