Karabük Haber Gazetesi

UYSAL; ŞEHRÜL-EMİN OLMAYA GELİYORUM

AK Parti Karabük Belediye Başkanı Burhanettin Uysal, Karabük Belediye Başkanı ve MHP Adayı Rafet Vergili’nin Atanmış aday olarak söylemlerde bulunmasına “Her ne kadar şahsımıza atanmış belediye başkanı diyorlarsa da biz Karabük’e adanmış biriyiz” diyerek cevap verdi.

UYSAL; ŞEHRÜL-EMİN OLMAYA GELİYORUM
28 Şubat 2019 - 13:45 'de eklendi.

AK Parti Karabük Belediye Başkan Adayı Burhanettin Uysal proje tanıtım toplantısında yaptığı konuşmada Karabük Belediye Başkanı ve MHP Adayı Rafet Vergili’ye gönderme yaparak; Atanmış aday olarak söylemlerde bulunmasına, Karabük’e adanmış birisi olarak gördüğünü söyledi.

Belediye Başkanı seçilmesi halinde kendisinin belediye başkanı değil Karabük’ün Şehrül Emini olacağını belirten Uysal, “Karabük halkı ülkenin nereden nereye geldiğini biliyor. Sayın Cumhurbaşkanımıza 31 Mart akşamı AK Partili Burhanettin Uysal’ı şimdiden belediye başkanı seçmiştir diyebilirsiniz. Her ne kadar şahsımıza atanmış belediye başkanı diyorlarsa da biz Karabük’e adanmış biriyiz. Biz Karabük’e bugün gelmedik. Yıllardır Karabük halkı ile hizmet ediyoruz. Karabük halkı ile birlikte parmakla gösterilen bir üniversite kurduk.  İnşallah burada bulunan tüm kadrolarla birlikte Karabük’ün ekmeğini ve aşını büyüteceğiz ve parmakla gösterilen bir şehir haline geleceğiz. Bizler hamasi lafları asla söylemiyoruz, her söylediğimiz şey milimetrik olarak hesaplanmış, yarın hesabını veremeyeceğimiz sözleri asla söylemiyoruz. 24 Kasım’da adaylığımız açıklandı, bende şehrin beklentilerinin analizini yaptırdım. Anket çalışmaları yaptık. Şehrin sorunları nedir beklentileri nedir diye. İlk sorun trafik sorunu. İkinci sorun çevre kirliliği ve hava kirliliği. Üçüncü sorun alt yapı sorunu, sorunlar bu şeklide devam ediyor. Bizde bunlara göre daha önceden yaptığımız çalışmalar ile birlikte yeni projeler oluşturduk. Ben belediye başkanı değil, Şehrül Emin olmaya geliyorum.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER
karabük haber