Karabük Haber Gazetesi

TANKUT ROMANYA’DA!

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Feridun Tankut pazartesi günü Romanya’ya giderek teknik direktör sorununu çözmeye çalışacak. Bu konuda gündemde olan Romen Teknik adam Dan Petrescu ile görüşüp anlaşma zemini aranacak. Daha önceden yapılan teklif karşısında süre isteyen Petrescu ile Başkan Tankut bire bir görüşülerek bu işi bitirmek istiyor. Şayet Petrescu ile anlaşılması durumunda 3 Romen futbolcuyla […]

TANKUT ROMANYA’DA!
30 Mayıs 2016 - 9:32 'de eklendi.

Kardemir Karabükspor Kulüp Başkanı Feridun Tankut pazartesi günü Romanya’ya giderek teknik direktör sorununu çözmeye çalışacak.

Bu konuda gündemde olan Romen Teknik adam Dan Petrescu ile görüşüp anlaşma zemini aranacak. Daha önceden yapılan teklif karşısında süre isteyen Petrescu ile Başkan Tankut bire bir görüşülerek bu işi bitirmek istiyor. Şayet Petrescu ile anlaşılması durumunda 3 Romen futbolcuyla Karabükspor’a gelmesi bekleniyor. Başkan Tankut sözleşmesi sona eren kaleci Adriano’nun yerine bir kaleci transferi için de görüşmelerde bulunması bekleniyor.

Kardemir Karabükspor da bu sezon kiralık oynayan futbolcuların tamamı takımlarına geri döndü. İç transferde sözleşmesi devam eden oyuncularla bu hafta görüşülüp takımda kalmasını istedikleri oyunculara devam etmek istediklerini kadroda görmek istemedikleri futbolculara da kendilerine kulüp bulmaları söylenecek. Takımda kalması istenen futbolcuların 5 kişiyle sınırlaması bekleniyor. Alexe, Kokalovic, Kerim, Ilhan Depe, Ercüment Kafkasyalı ile anlaşma zemini aranacak.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER